Ar registruojant organizaciją kaip įgaliotam asmeniui reikia oficialios įgaliojimo formos, ar jis gali būti laisvos formos? admin2026-05-10T13:47:05+03:00 Registruojant organizaciją įgaliojimas gali būti laisvos formos. Rekomenduojamą įgaliojimo formą galite rasti čia.